Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZVÝHODNĚNÁ CENA

KONTAKTY

Lobo Collars
Chrustova 1506/18
713 00 Ostrava
info@lobo-collars.cz
IČ: 48789682

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 280 Kč (11 EUR)
naše cena 258 Kč (10 EUR)
naše cena 410 Kč (16 EUR)

doprava zdarma lobo collars


Úvod » POSTROJE » Postroje klasické

POSTROJE / Postroje klasické

Klasický typ postroje je nejpraktičtější a nejpohodlnější varianta postroje. Je vhodný jak na lehký sport, tak na běžné vycházky. Krom vystaveného lze udělat mnoho úprav individuálně dle požadavků.
Obecně - pokud chcete se psem v postroji hlavně sportovat a postroj bude sloužit na běh v tahu, apod., je lépe se co nejvíce vyvarovat sponám.
Pokud bude postroj pro štěně, je nutno počítat s postrojkem rostoucím. Velcí tahouni a neposluchové, pro něž se rozhodnete pořídit postroj, zase určitě uvítají hlavně pohodlně podšitý postroj. Prosím každou takovou specifikaci pište do poznámky nebo nás předem kontaktujte na emailu: info@lobo-collars.cz. I když nenajdete, co požadujete, v naší běžné nabídce, určitě nás kontaktujte, variabilita postrojů je obrovská a vše se nám na eshop nevejde.

Rádi také ušijeme i jiný typ postroje mimo naši trvalou nabídku.