Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(po-pá od 9:00 do 17:00)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. VĚRNOSTNÍ SYSTÉM
Co je to věrnostní systém a jaké jsou jeho výhody?

 

Je to klasická registrace do e-shopu. Díky registraci tak můžete přehledně vidět veškeré své nákupy u nás, komunikaci s námi a rovněž vám budeme zasílat zajímavé tipy, novinky a další výhody e-mailem. Dozvíte se je tedy vše podstatné mnohem dříve, než jiní zákazníci a nepřijdete o nic.

A teď k věrnostnímu systému.

Ihned po registraci se vám načte sleva 3% na vaše nákupy a od té chvíle vždy, když budete přihlášeni do svého profilu, svou slevu při nákupu uplatníte.

Ale to není vše. Nákupy se sčítají a vaše sleva může růst! A to následovně:

Výše slevy za již uzavřené objednávky  pro registrované uživatele:

 

Registraci lze provést na tomto odkaze: REGISTRACE

Sleva pro majitele adoptovaných chrtů

 

Jste majitelem či majitelkou alespoň jednoho adoptovaného chrta či podenka? Pokud ano, tak máte štěstí! Mám pro Vás totiž skvělou nabídku na trvalou slevu 7% z celého nákupu. Proč tomu tak je? Protože adopci chrtů zkrátka fandím. A podenků ještě více.

Jako majitelka dvou takovýchto psů jsem se rozhodla poděkovat majitelům chrtích adopťáků právě tímto způsobem. Bude skvělé, když toto info nasdílíte a pošlete svým přátelům z chrtí rodiny, třeba se jim sleva bude právě hodit.


Jak tuto slevu uplatnit?

Nejdříve je třeba se zaregistrovat v našem registračním formuláři. Kromě vyplnění obvyklých políček najdete ve formuláři políčko "Pro majitele adoptovaných chrtů", to je třeba zaškrtnout a do pole pod tím prosím napište jméno adoptovaného psa a organizaci, pod kterou přijel.

Všechny tyto informace jsou samozřejmě přísně důvěrné a slouží jen jako ochrana proti lidem, kteří by chtěli třeba získat slevu podvodem.

Poté by se Vám bude zatím v eshopu zobrazovat cena pro běžné registrované uživatele (-3%). Nejpozději do 24h bude vše nastaveno tak, aby vaše sleva skutečně činila 7 % (nejčastěji však do 1h od registrace). 
Pokud budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte nás prosím na emailu: info@lobo-collars.czP

 

!UPOZORNĚNÍ! - Sleva se vždy načte pouze tehdy, když budete přihlášeni.

A pro které že adopťáky tato sleva platí? Konkrétně pro psy, kteří přijeli pod patronací těchto organizací:


www.lanzpodenco.cz

www.chrtivnouzi.cz

www.galgos-de-la-estrella.cz

www.galgovnouzi.cz

Afgan hound rescue czech republic

Greyhound adoption czech republic

Novinky z našeho blogu

Sleva pro majitele adoptovaných chrtů
19.01.2018
Sleva pro majitele adoptovaných chrtů
Jste majitelem či majitelkou alespoň jednoho adoptovaného chrta či podenka? Pokud ano, tak máte štěstí! Mám pro Vás totiž skvělou nabídku na trvalou s... číst celé
Martingale obojek pro chrta
16.10.2017
Martingale obojek pro chrta
Martingale polostahovací obojky pro chrty a jná plemena. Malý vhled do toho, co šijeme a pro koho. Zajímá-li vás něco nezodpovězeného, ptejte se, ráda... číst celé